KONST / Litografier / Litografisk affisch 13049001
nr 1304 9001
Litografisk affisch
John Bauer, 1914, "Konstnärsklubbens Cabaret", Berns 14 Dec, 92x65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
9.200 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:30:38
6.000 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.000 kr
7.000 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
9.000 kr
- Klassiska
27 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska